T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Sındırgı Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Sındırgı Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Baştabibimizin Mesajı

Güncelleme Tarihi: 23/10/2017

        

         Bizler Sındırgı Devlet Hastanesi ailesi olarak doğal güzellikleri, şifalı termal suları,  yağcıbedir halısı ve kolonyaları ile meşhur ilçemizde halkımıza faydalı ve en uygun koşullarda bir sağlık hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
     
        İnsan sağlığının ne kadar önemli olduğunu bilerek, mevcut imkanlarımızı kullanarak hastalarımızın memnuniyetini sağlamak planlarımız içindedir. Güleryüzlü, güvenilir olmak ve en önemlisi sizlerden biri olup özümüzü yitirmeden sizler için çalışmak arzularımız arasındadır. Sizlerden aldığımız destek ve teşvikle daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Hastanemiz bölümlerinden halkımızın daha iyi hizmet alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz.
       
         
Birlikte hastanemizin her kademesinde çalıştığımız personelimize teşekkür ediyor. Siz değerli Sındırgı halkına  sağlıklı ve sıhhat dolu günler diliyoruz.                                                                                                            Uzm. Dr. Murat ERSAL
                                                                                                Sındırgı Devlet Hastanesi Başhekimi